Ogłoszenia Parafialne

21.01.2024

III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 

 1. W tych dniach otoczmy modlitwą i innymi wyrazami wdzięczności nasze babcie i naszych dziadków.

 

 1. Spotkania kandydatów do bierzmowania:

- gr. I w poniedziałek o 16.00

- gr. II w środę o 16.30.

 

 1. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła oraz składane z racji kolędy. Ofiary składane dziś do dużej skarbony będą przeznaczone na wydatki związane z bieżącym utrzymaniem kościoła.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg wezwał do Siebie śp.: Stanisławę Maciąg z Siedlca (86 lat), Adama Palarza z Mstowa (47 lat) i Pawła Trojanowskiego z Jaskrowa (51 lat). Wieczny odpoczynek…

 


14.01.2024

II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 będą odprawiane Msze Święte z racji kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości. Po tych Mszach będzie wspólne kolędowanie, błogosławieństwo rodzin, małżeństw i osób samotnych. Po nabożeństwie w kościele zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie przy herbacie.

 

Program Kolędy:

 

 • Srocko - poniedziałek 15 stycznia
 • Wancerzów - wtorek 16 stycznia
 • Mstów - środa 17 stycznia
 • Jaskrów - czwartek 18 stycznia
 • Przyjaciele naszego kościoła i klasztoru oraz osoby nie mogące wziąć udziału wcześniej w kolędzie - piątek 19 stycznia

 

 1. Parafialny Koncert Kolęd w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

 

 1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę jako taca oraz składane z racji kolędy. Ofiary składane dziś do dużej skarbony będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

07.01.2024

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 

 1. Od 8 do 19 stycznia o godz. 18.00 będą odprawiane Msze Święte z racji kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości. Po tych Mszach będzie wspólne kolędowanie, błogosławieństwo rodzin, małżeństw i osób samotnych. Po nabożeństwie w kościele zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie przy herbacie.

 

Program Kolędy:

 

 • Kuchary - poniedziałek 8 stycznia
 • Kłobukowice, Latosówka, Łuszczyn i Rajsko – wtorek 9 stycznia
 • Cegielnia - środa 10 stycznia
 • Siedlec i Gąszczyk - czwartek 11 stycznia
 • Zawada - piątek 12 stycznia
 • Srocko - poniedziałek 15 stycznia
 • Wancerzów - wtorek 16 stycznia
 • Mstów - środa 17 stycznia
 • Jaskrów - czwartek 18 stycznia
 • Przyjaciele naszego kościoła i klasztoru oraz osoby nie mogące wziąć udziału wcześniej w kolędzie - piątek 19 stycznia

 

Jeżeli ktoś życzy sobie odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu może to zgłosić w kancelarii lub zakrystii. Prosimy by nowi mieszkańcy naszej parafii zaprosili do siebie księdza z wizytą duszpasterską lub zgłosili się do kancelarii.

 

 1. Msza Św. w intencji ks. Ryszarda Siuty CRL z okazji rocznicy urodzin w sobotę o godz. 18.00.

 

 1. Parafialny Koncert Kolęd zaplanowano na 21 stycznia o godz. 12.00. Zapisy wykonawców do 14 stycznia.

 

 1. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Orszaku Trzech Króli oraz osobom które na tę okazję przygotowały wypieki. W grudniu na remont elewacji kościoła zebraliśmy 4400 zł. Ofiary na ten cel złożyły m.in. rodziny z: Kłobukowic (1000 zł), Mstowa (600 zł), Wancerzowa (500 zł), Zawady (500 zł) i Siedlca (500 zł). W grudniu na renowację ołtarza Matki Bożej zebraliśmy 2700 zł. W tej kwocie są m.in. ofiary Kółek Różańcowych: Żeńskiego z Mstowa i Wancerzowa (400 zł) oraz Kapliczki w Zawadzie (400 zł). Renowację wsparły również rodziny: z Jaskrowa (1000 zł) i Siedlca (500 zł). Bóg zapłać!

Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Ofiary składane dziś do dużej skarbony jako taca będą przeznaczone na wydatki związane z bieżącym utrzymaniem kościoła. Do tej pory na zakup ekogroszku do ogrzania kościoła zebraliśmy 45450 zł z kwoty 52 tyś zł.. Taca w przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg wezwał do Siebie śp.: Jana Jaksendra z Jaskrowa (74 lata) i Juliannę Ziental z Kuchar (89 lat). Wieczny odpoczynek…

31.12.2023

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

 

 1. W poniedziałek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu katolik powinien uczestniczyć we Mszy Świętej. W naszym kościele Msze Św. jak w każdą niedzielę.

 

 1. Pierwszy czwartek miesiąca to dzień modlitwy o nowe powołania kapłańskie. Zachęcamy do tego zwłaszcza podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.20.

 

 1. W I piątek miesiąca:

- odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00

- Msza Święta dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00. Pół godziny wcześniej okazja do spowiedzi.

 

 1. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego. Katolik powinien w tym dniu uczestniczyć w Eucharystii. Podczas Mszy Świętych:

- poświęcenie mirry i kredy

- taca będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny

- będzie śpiewał polsko-ukraiński zespół Kalyna, który będzie kwestował na swoją działalność.

O godz. 7.00 Msza Św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP a po Niej nabożeństwo pierwszosobotnie.

 

 1. 6 stycznia w naszej parafii będzie także Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on na Rynku w Mstowie o godz. 10.15 konkursem dla dzieci na najpiękniej wykonaną koronę, po nim orszak przejdzie do kościoła na Eucharystię. Zachęcamy aby na to wydarzenie ubrać stroje przedstawiające postacie z jasełek. Prosimy aby chętne osoby w sobotę rano przywiozły do klasztoru i ofiarowały ciasto którym będzie można się częstować po Mszy Św. o godz. 11.00.

 

 1. Podobnie jak w minionych latach od 8 do 19 stycznia o godz. 18.00 będą odprawiane Msze Święte z racji kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości. Po tych Mszach będzie wspólne kolędowanie, błogosławieństwo rodzin, małżeństw i osób samotnych. Po nabożeństwie w kościele zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie przy herbacie.

 

Program Kolędy:

 

  • Kuchary - poniedziałek 8 stycznia
  • Kłobukowice, Latosówka, Łuszczyn i Rajsko – wtorek 9 stycznia
  • Cegielnia - środa 10 stycznia
  • Siedlec i Gąszczyk - czwartek 11 stycznia
  • Zawada - piątek 12 stycznia
  • Srocko - poniedziałek 15 stycznia
  • Wancerzów - wtorek 16 stycznia
  • Mstów - środa 17 stycznia
  • Jaskrów - czwartek 18 stycznia
  • Przyjaciele naszego kościoła i klasztoru oraz osoby nie mogące wziąć udziału wcześniej w kolędzie - piątek 19 stycznia

 

Jeżeli ktoś życzy sobie odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu może to zgłosić do 8 stycznia w kancelarii lub zakrystii. Prosimy by nowi mieszkańcy naszej parafii zaprosili do siebie księdza z wizytą duszpasterską lub zgłosili się do kancelarii.

 

Osoby pragnące złożyć ofiarę pieniężną mogą to zrobić wrzucając ją do skarbony lub wpłacając na konto parafii. W przypadku naszej wspólnoty dzięki ofiarom zbieranym podczas kolędy możliwe jest pokrycie corocznych zobowiązań wobec dzieł Kościoła Powszechnego, Archidiecezji Częstochowskiej i Seminariów Duchownych. Za każdą ofiarę będziemy bardzo wdzięczni.

 

 1. Parafialny Koncert Kolęd zaplanowano na 21 stycznia o godz. 12.00. Zapisy wykonawców do 14 stycznia.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na wydatki związane z bieżącym utrzymaniem kościoła i dekorację świąteczną. Ofiary składane dziś do dużej skarbony jako taca będą przeznaczone na wydatki związane z bieżącym utrzymaniem kościoła.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg wezwał do Siebie śp.: Helenę Bajor z Zawady (89 lat), Mariannę Bekus z Cegielni (91 lat) i Antoninę Chodorowską z Mstowa (79 lat). Wieczny odpoczynek…

 


25.12.2023

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

 

W imieniu wspólnoty kanoników regularnych posługujących w Mstowie naszym parafianom, gościom i dobrodziejom życzę aby świętowanie pamiątki narodzin Syna Bożego napełniło nas pokojem, radością i nadzieją oraz umocniło naszą więź z Kościołem Chrystusowym, którego jesteśmy częścią.

 

Dziękujemy za wszystkie kierowane pod naszym adresem życzenia i przejawy życzliwości.

Dziękujemy za wszelkie formy zaangażowania się dla dobra parafii i tego kościoła członkom różnych grup parafialnych oraz wszystkim którzy poświęcają swój czas i talenty dla rozwoju tego miejsca.

Dziękujemy osobom wspierającym nas modlitwą i ofiarami pieniężnymi.

Dziękujemy osobom, które włączyły się w akcję przygotowania i transportu paczek dla dzieci–ofiar wojen.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w wystrój świąteczny kościoła i budowę stajenki a są wśród nich floryści, członkowie Rady Parafialnej, strażacy, uczniowie Szkoły Cosinus oraz rodzina z Rajska.

 


24.12.2023

IV NIEDZIELA ADWENTU

 

 1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu która przechodzi w tym roku w wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych (łamanie opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii, wspólny śpiew kolęd). Zapraszamy także na wspólne kolędowanie do kościoła o godz. 23.30.

 

 1. Msze Święte z uroczystości Narodzenia Pańskiego będą sprawowane w naszym kościele:

- w niedzielę 24 grudnia o godz. 22.00

- w poniedziałek 25 grudnia: o północy, o godz. 9.00, 11.00 i 16.00 (nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00).

 

 1. We wtorek święto św. Szczepana. Msze Św. według porządku niedzielnego. Na Mszach Św. o godz. 9.00 i 11.00 poświęcenie owsa. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać święto Świętej Rodziny i równocześnie ostatni dzień roku cywilnego:

- podczas Mszy Św. o godz. 11.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich

- o godz. 17.00 Nieszpory Maryjne i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.

 

 1. 6 stycznia w naszej parafii będzie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on na rynku w Mstowie o godz. 10.15 konkursem dla dzieci na najpiękniej wykonaną koronę, po nim orszak przejdzie do kościoła na Eucharystię. Zachęcamy aby w orszaku wzięły udział osoby przebrane za postacie z jasełek.

 

 1. Podobnie jak w minionych latach od 8 do 19 stycznia o godz. 18.00 będą odprawiane Msze Święte z racji kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości. Po tych Mszach będzie wspólne kolędowanie, błogosławieństwo rodzin, małżeństw i osób samotnych.

Program Kolędy:

 • Kuchary - poniedziałek 8 stycznia
 • Kłobukowice, Latosówka, Łuszczyn i Rajsko - wtorek 9 stycznia
 • Cegielnia - środa 10 stycznia
 • Siedlec i Gąszczyk - czwartek 11 stycznia
 • Zawada - piątek 12 stycznia
 • Srocko - poniedziałek 15 stycznia
 • Wancerzów - wtorek 16 stycznia
 • Mstów - środa 17 stycznia
 • Jaskrów - czwartek 18 stycznia
 • Przyjaciele naszego kościoła i klasztoru oraz osoby nie mogące wziąć udziału wcześniej w kolędzie - piątek 19 stycznia

 

Jeżeli ktoś życzy sobie odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu może to zgłosić do 8 stycznia w kancelarii lub zakrystii. Prosimy by nowi mieszkańcy naszej parafii zaprosili do siebie księdza z wizytą duszpasterską lub zgłosili się do kancelarii.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na wydatki związane z bieżącym utrzymaniem kościoła i dekorację świąteczną. Ofiary składane dziś do dużej skarbony jako taca będą przeznaczone na te same cele.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg wezwał do Siebie śp. Wojciecha Purgala za Srocka (56 lat) i Mariusza Bekusa z Kuchar (49 lat). Wieczny odpoczynek…

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy umocnienia rodzinnych i przyjacielskich więzi podczas spotkań przy świątecznym stole. Osobom chorym, samotnym i przeżywającym różne trudności życzymy wzmocnienia płynącego z kontemplacji ubogiego Boskiego Dzieciątka oraz doświadczenia radości świątecznej w gronie najbliższych.  

 


17.12.2023

III NIEDZIELA ADWENTU

 

 1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe które będą trwały do wtorku włącznie. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Mateusza Ociepkę który kieruje do nas słowo Boże. Dziś podczas Mszy Św. o godz. 9.00 i 11.00 śpiewa schola liturgiczna Domine Jesu.

 

 1. Program rekolekcji:

W poniedziałek i wtorek Msze Św. z naukami o godz.: 11.00, 18.00 i 19.15. W te dni nie będzie Mszy świętych o godz. 7.00 rano.

Dzieci zapraszamy we wtorek z lampionami i serduszkami na Roraty o godz. 16.30.

 

 1. Spowiedź rekolekcyjna będzie w poniedziałek od godz. 10.30, 17.30 i 19.00 oraz we wtorek od godz. 10.30, 16.00, 17.30 i 19.00. Prosimy aby spowiedzi nie odkładać na późniejszy czas.

 

 1. Msze Święte IV Niedzieli Adwentu będą sprawowane:

- w sobotę 23 grudnia o godz. 18.00

- w niedzielę 24 grudnia o godz. 7.00, 9.00 i 11.00 (nie będzie Mszy Św. o godz. 16.00)

 

 1. Msze Święte Uroczystości Narodzenia Pańskiego będą sprawowane:

- w niedzielę 24 grudnia o godz. 22.00

- w poniedziałek 25 grudnia o północy oraz o godz. 9.00, 11.00 i 16.00 (nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00).

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła. Ofiary składane dziś do dużej skarbony będą przeznaczone na bieżące wydatki związane z utrzymaniem kościoła oraz dekorację świąteczną. Ofiary wrzucane do dużej skarbony we wtorek będą przekazane księdzu rekolekcjoniście jako podziękowanie za kierowane do nas słowo.

 

 1. Wychodząc z kościoła oraz w zakrystii i kancelarii można nabyć pobłogosławione opłatki oraz świece wigilijne Caritas.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg wezwał do Siebie ze Srocka śp. Łucję Marczak (91 lat) i Wojciecha Purgala (56 lat). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 


10.12.2023

II NIEDZIELA ADWENTU

 

 1. Druga niedziela adwentu jest Dniem Solidarności z Kościołem na Wschodzie. Po Mszach zbiórka do puszek na Jego potrzeby.

 

 1. Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Panny w okresie Adwentu (Roraty) w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00, w soboty o godz. 7.00 natomiast we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Na Roraty we wtorki i czwartki zapraszamy dzieci z lampionami.

 

 1. Odwiedziny chorych i starszych parafian przed świętami w piątek 15 grudnia od godz. 8.00. Chorych, którzy nie korzystają z posługi kapłanów w I piątki można zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

 

 1. Trzydniowe rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Zachęcamy aby już w tym tygodniu zrobić rachunek sumienia i przygotować się do sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi będzie w drugim i trzecim dniu rekolekcji.

 

 1. Wychodząc z kościoła oraz w zakrystii i kancelarii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

 

 1. Caritas naszej archidiecezji organizuje zbiórkę produktów do paczek świątecznych dla dzieci – ofiar wojen. Zbierane są produkty spożywcze, środki czystości, nowe ubrania i bielizna oraz zabawki. Produkty można składać do niedzieli 17 grudnia w naszym kościele pod ołtarzem najśw. Serca Pana Jezusa lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia.

 

 1. Zachęcamy do pogłębiana wiedzy o Bogu i aktualnych sprawach które mają miejsce w Kościele i na całym świecie dzięki lekturze tygodnika Niedziela. Można nabyć także Magazyn Niedziela.

 

 1. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła składane do dużej skarbony i wpłacane na konto parafii. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

W listopadzie na renowację ołtarza Matki Bożej zebraliśmy 2870 zł. W tej kwocie są m.in. ofiary rodzin z Kuchar (1000 zł) i Siedlca (500 zł). W listopadzie na remont elewacji zebraliśmy 2120 zł. W tej kwocie są m.in. ofiary: Kółka Różańcowego pani Pałczyńskiej z Zawady (850 zł), osoby z Mstowa (600 zł) i rodziny z Jaskrowa (600 zł). Bóg zapłać!

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg wezwał do Siebie śp. Michała Widurskiego z Jaskrowa (49 lat) i Andrzeja Gawrona z Mstowa (67 lat). Wieczny odpoczynek…

03.12.2023

I NIEDZIELA ADWENTU

 

 1. Dziś pierwsza niedziela Adwentu rozpoczynająca nowy rok liturgiczny.

 

 1. W dni powszednie od godz. 17.20 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

 

 1. Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Panny w okresie Adwentu (Roraty) w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00, w soboty o godz. 7.00 natomiast we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Na Roraty we wtorki i czwartki zapraszamy dzieci z lampionami i wypisanymi na serduszkach dobrymi uczynkami spełnionymi przez nich w Adwencie.

 

 1. Spotkania kandydatów do bierzmowania:

- gr. I w poniedziałek o 16.00

- gr. II w środę o 16.30.

 

 1. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Z racji uroczystości w tym dnu można spożywać pokarmy mięsne.

 

 1. W przyszłą niedzielę:

- będzie można złożyć ofiarę aby wspomóc Kościół na Wschodzie

- po Mszy Św. o godz. 11.00 poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz spotkanie ich rodziców.

 

 1. Kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych i starszych parafian w piątek 15 grudnia. Chorych można zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

 

 1. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w niedzielę 17 grudnia i będą trwały do wtorku.

 

 1. Wychodząc z kościoła oraz w zakrystii i kancelarii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 10 i 20 zł.

 

 1. Caritas naszej archidiecezji organizuje zbiórkę produktów do paczek świątecznych dla dzieci – ofiar wojen. Zbierane są produkty spożywcze, środki czystości, nowe ubrania i bielizna oraz zabawki. Produkty można składać do niedzieli 17 grudnia w naszym kościele pod ołtarzem najśw. Serca Pana Jezusa lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominek i datki na utrzymanie kościoła składane do dużej skarbony. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg wezwał do Siebie śp. Lenę Jaksender ze Srocka (4 lata).

 


26.11.2023

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

 1. Do końca listopada w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.20 wypominki, a od 2 grudnia adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

 

 1. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy Św. Jana Pawła II w salce.

 

 1. Kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych i starszych parafian w piątki 1 i 15 grudnia. Chorych można zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

 

 1. W I Piątek miesiąca spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.30, Msza Św. szkolna o godz. 17.00.

 

 1. W I Sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza Św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

 

 1. Konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy mają przedstawić swoje dziecko do chrztu w grudniu i styczniu odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 17.00 w salce.

 

 1. Za tydzień po Mszy o godz. 9.00 zamiana tajemnic dla członków Żywego Różańca.

 

 1. W zakrystii i kancelarii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 10 i 20 zł.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek i datki na utrzymanie kościoła składane do dużej skarbony. Zostały już zakończone przewidziane na ten rok prace konserwatorskie przy ołtarzu Matki Bożej i elewacji kościoła. Z pieniędzy parafialnych na elewację wydano 30300 zł a na ołtarz Matki Bożej 53750 zł. Wszystkim wspierającym te cele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP, siedziba: 42 – 244 Mstów, ul. Targowa 2.