Zapowiedzi Przedślubne

  

EWELINA KNYSAK - zamieszkała w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Mstowie

PIOTR KOT - zamieszkały w parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Olsztynie

 

SYLWIA URBANIEC - zamieszkała w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Mstowie

MARCIN KOTT - zamieszkały w parafii pw. Św. Marcina w Kłobucku

 

Jeżeli ktoś znałby przeszkody dotyczące zawarcia małżeństwa wyżej wymienionych Osób prosimy o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP, siedziba: 42 – 244 Mstów, ul. Targowa 2.